Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Lütfen Reklam Engelleme Eklentisini Pasif Duruma Getirip Sayfayı Yenileyiniz!

İçeriğimiz ile ilgilendiğiniz için mutluyuz, fakat reklamların getirdiği maddi destek olmadan sizler için kaliteli ve ücretsiz içerikler üretip paylaşmaya devam edemeyiz. Anlayışınız için teşekkürler.


Anasayfa / Tanıtım / CPM Cihaz Kiralama

CPM Cihaz Kiralama

/
2180 Views

CPM cihazı fizik tedavi hastalıkların da eklem ve doku tedavisi olarak kullanılır. Cpm cihazlarına giren hastalar hastane, klinik gibi yerlere gitmek zorunda kalırlar. Bazı hastalar için bu durum çok zorlayıcı ve yorucu olabilir.

 Firma olarak bu sıkıntıdan kurtulmak için cpm cihazı kiralama hizmeti vermekteyiz. Cpm cihazları pasifleşmiş olan eklemlerin hareket kazanmasını sağlar. Doku ve eklemler birlikte hareket ettiği için bunların içerisinde yer alan kan akışının da hızlanması ile tedavi süresi kısalır. Cihazın tedavi sonuçları son derece iyidir.

 Arayınız :   0530 123 89 92

  

  Önemli olan doktorunuzu vereceği tedavi yönetimini doğru uygulamaktır. Cihaza doktorun verdiği tedavi yöntemi kayıt edilerek tedavi uygulanır. Tedavi olan kişilerin cpm cihazı seansları düzenli olmak zorundadır. Düzenli bir şekilde cpm cihazı kullanan kişilerde iyileşme çabuk sağlanır.

 Tedavi bitiminde cpm cihazı kiralama hizmeti biter. Tedavi işlemi süresince cihaz sizde kalabilir. Cihazla ilgili herhangi bir teknik sorunda firma olarak yardımcı olmaktayız. Cihazı kiralamak için çok büyük bütçelere ayırmanız gerek yoktur. Hastalık boyutuna göre uygun cihazlar uygun kiralama seçenekleri ile kiralanabilir.

 

https://e-cpmcihazi.com/

 

 


  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin

Email Bülteni

Yeni yazılarımızdan hemen haberdar olmak için kayıt olun.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapışkan kenar çubuğunu etkinleştirmek için div yüksekliği gerekli