Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Lütfen Reklam Engelleme Eklentisini Pasif Duruma Getirip Sayfayı Yenileyiniz!

İçeriğimiz ile ilgilendiğiniz için mutluyuz, fakat reklamların getirdiği maddi destek olmadan sizler için kaliteli ve ücretsiz içerikler üretip paylaşmaya devam edemeyiz. Anlayışınız için teşekkürler.


Dilekçe Fiyatları

Dilekce.net olarak bize gelen talepler arasında en çok “Dilekçemi siz yazar mısınız? / hazırlar mısınız? tarzında sorular oldu. Bu konuda ortak çalışabileceğimiz güvenilir bir arkadaş bularak sizlere yardımcı olmaya karar verdik. Artık tüm amaçlara uygun şekilde dilekçeleriniz bizim tarafımızdan hazırlanmaktadır.

Nasıl Yapıyoruz?

Aşağıda yer alan formu doldurduktan sonra size ulaşarak tüm detayları almaktayız. İsteklerinize ve amacınıza uygun şekilde dilekçenizi hazırlayarak tarafınıza Word dosyası halinde gönderiyoruz. Sizin yapmanız gereken sadece çıktı alarak dilekçeyi imzalamak ve ilgili kuruma teslim etmektir.

Dilekçe Yazdırmak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

Aşağıda yer alan formu doldurarak hemen dilekçenizi yazdırabilirsiniz.
Genelde bir kaç saat içerisinde dilekçelerinizi teslim etmekteyiz.

  Ödeme Seçenekleri

  Ödemelerinizi ister Havale/EFT isterseniz de kredi kartı ile yapabilirsiniz. Dilekçeleriniz en geç 1 gün içerisinde tarafınıza mail olarak teslim edilir.

  2019 Dilekçe Fiyatları

  Şikayet Dilekçesi49,00 TL
  Şikayetten Vazgeçme Feragat Dilekçesi49,00 TL
  Uzlaşma Dilekçesi49,00 TL
  Temyizden Feragat Dilekçesi49,00 TL
  Veraset İlamı Dilekçesi49,00 TL
  Vasi Tayini Dilekçesi49,00 TL
  İstifa Dilekçesi49,00 TL
  İstinaf Dilekçesi119,00 TL
  Anlaşmalı Boşanma Dava Dilekçesi / Protokolü79,00 TL
  Ad Soyad Değiştirme Dava Dilekçesi 59,00 TL
  Adli Kontrol ile İlgili Dilekçe Örnekleri (Kald, İtiraz, Mazeret) 59,00 TL
  Temyiz Dilekçesi 109,00 TL