Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Lütfen Reklam Engelleme Eklentisini Pasif Duruma Getirip Sayfayı Yenileyiniz!

İçeriğimiz ile ilgilendiğiniz için mutluyuz, fakat reklamların getirdiği maddi destek olmadan sizler için kaliteli ve ücretsiz içerikler üretip paylaşmaya devam edemeyiz. Anlayışınız için teşekkürler.


Dilekçe Fiyatları

Dilekce.net olarak bize gelen talepler arasında en çok “Dilekçemi siz yazar mısınız? / hazırlar mısınız? tarzında sorular oldu. Bu konuda ortak çalışabileceğimiz güvenilir bir arkadaş bularak sizlere yardımcı olmaya karar verdik. Artık tüm amaçlara uygun şekilde dilekçeleriniz bizim tarafımızdan hazırlanmaktadır.

Dilekçe Yazdırmak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

Dilekçeleriniz en geç 2 gün içerisinde teslim etmekteyiz. Aşağıda yer alan E-mail adresi üzerinden bize ulaşarak tüm detayları iletebilirsiniz. İsteklerinize ve amacınıza uygun şekilde dilekçenizi hazırlayarak tarafınıza Word dosyası halinde gönderiyoruz. Sizin yapmanız gereken sadece çıktı alarak dilekçeyi imzalamak ve ilgili kuruma teslim etmektir.

Mail adresimiz: [email protected]

Dilekçe Fiyatları

Şikayet Dilekçesi 450,00 TL
Şikayetten Vazgeçme Feragat Dilekçesi 300,00 TL
Uzlaşma Dilekçesi 300,00 TL
Temyizden Feragat Dilekçesi 300,00 TL
Veraset İlamı Dilekçesi 450,00 TL
Vasi Tayini Dilekçesi 450,00 TL
İstifa Dilekçesi 450,00 TL
İstinaf Dilekçesi 750,00 TL
Anlaşmalı Boşanma Dava Dilekçesi / Protokolü 450,00 TL
Çekişmeli Boşanma Dava Dilekçesi 600,00 TL
Ad Soyad Değiştirme Dava Dilekçesi 450,00 TL
Adli Kontrol ile İlgili Dilekçe Örnekleri (Kald, İtiraz, Mazeret) 450,00 TL
Temyiz Dilekçesi 750,00 TL

Ödeme Seçenekleri

Ödemelerinizi ister Havale/EFT isterseniz de kredi kartı ile yapabilirsiniz. Dilekçeleriniz en geç 2 gün içerisinde tarafınıza mail olarak teslim edilir.