Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Lütfen Reklam Engelleme Eklentisini Pasif Duruma Getirip Sayfayı Yenileyiniz!

İçeriğimiz ile ilgilendiğiniz için mutluyuz, fakat reklamların getirdiği maddi destek olmadan sizler için kaliteli ve ücretsiz içerikler üretip paylaşmaya devam edemeyiz. Anlayışınız için teşekkürler.


Hakkımızda

Dilekce.net iki kafadarın resmi kurumlarda yaşadığı dilekçe doldurma krizlerinin ardından, insanların bu dilekçelere kolay ve hızlı şekilde ulaşmasını sağlamak için kurulmuş gönüllüler ile büyüyen bir girişimdir.

Biz yaşadık, siz yaşamayın. diyerek içerisine biraz da yazılım, dijital pazarlama ve seo gibi kişisel yeteneklerimizi de ekleyerek Dilekce.net sitemizi yayın hayatına başlattık.

Ülkemizde yaşanan resmi süreçlerden, istenen belge ve prosedürler bıkan her birey sitemizden sonuna kadar yararlanabilmektedir. Bu platform için belki yoğun mesailer ayıramıyoruz fakat, vakit bulduğumuz her dakika “Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır” mottosu ile daha fazla içerik üreterek daha geniş kitlelerin işine yarayacak kaynak içerikler oluşturmaya çalışıyoruz.

Değerli ziyaretçilerimiz;

Yazılan, hazırlanan ve sizlere sunulan her içeriğin oluşturulmasında ciddi bir emek harcanmaktadır. Sizin 5 dakika içerisinde ulaştığınız içeriklerin, hazırlanması ve yayına alınması saatlerimizi hatta günlerimizi almaktadır.

Bu nedenle sitemizde tespit ettiğiniz hataları, varsa “Böyle olsa daha iyi olur.” diyeceğiniz tüm öneri ve eleştirilere açık olduğumuzu, egodan uzak şekilde bir yaklaşımda hareket ettiğimizi bilmenizi isteriz.

Her insan hata yapar! Söyleyin hemen düzeltelim.

Bizler de elbette ki hatalarımız ile var olacağız. Yazılan içerikler belli kaynak araştırmaları, akademik bilgiler dahilinde oluşturulmaktadır. İçerik, görsel veya teknik açıdan gördüğünüz tüm hatalarımız için bize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. Hatta buraya tıklayın ulaşın.