Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Lütfen Reklam Engelleme Eklentisini Pasif Duruma Getirip Sayfayı Yenileyiniz!

İçeriğimiz ile ilgilendiğiniz için mutluyuz, fakat reklamların getirdiği maddi destek olmadan sizler için kaliteli ve ücretsiz içerikler üretip paylaşmaya devam edemeyiz. Anlayışınız için teşekkürler.


Anasayfa / Kurumsal / Cepkask Dilekçesi

Cepkask Dilekçesi

/
2601 Views

Akıllı telefonlar için geliştirilen cepkask, Türkiye’de bir ilktir. Bu kasko kapsamında telefonlarınızı cepkask dilekçesi vererek:

 • * ekran kırılmalarına       * çarpmalara
 • * düşmelere                     * gaspa ve hırsızlığa
 • *sıvı temasına                   * yüksek voltaja

Doğal afetler sonucunda oluşan hasarlara karşı güvence altına alabilirsiniz. 60 yıllık bir sigortacılık deneyimi olan CEPKASK A.Ş cep telefonları için sigorta ve hizmet paketini 2003 yılında hizmete sunmuştur.

Cepkask Dilekçesi Örneği

Private File - Access Forbidden
Private File - Access Forbidden

CEPKASK Dilekçesi Nasıl Yazılır?

Cepkask taahhüt ettiği servis kapsamında onarımları profesyonel servislere yaptırıyor. Günden güne geliştirdiği alt yapısı ile sunduğu hizmetlerin kapsamını geliştirmektedir. Muadillerine göre uygun fiyatlara sahip olan cepkask, hırsızlık ve kapkaç gibi risklere karşı da sigorta yapmaktadır.

Yüksek ücretlerle satın aldığınız akıllı telefonlara yaptıracağınız bu kasko ile telefonunuz sigorta kapsamındaki sorunlara karşı güvence altına alınmış olur. Telefonunuzu kullanırken çarpma, düşme, kırılma gibi teminat kapsamındaki sorunlardan biri ile karşılaştığında cepkask dilekçesi ile firmaya başvuru yapabilirsiniz. Sigorta dosya numaranızı dilekçenizde belirtmeniz gereklidir. Dilekçenizi hazırlayarak 5 iş günü içinde CEPKASK’a göndermeniz gereklidir.

Dilekçenizde sigorta dosya numaranızı belirleterek kişisel bilgilerinizi yazabilir. Ardından şikayetlerinizi belirterek gereğinin yapılmasını talep edebilirsiniz.

CEPKASK Dilekçesi Nereye Verilir?

Cep telefonunuzda teminatlarda belirtildiği üzere herhangi bir sorun oluştuğunda CEPKASK’a başvuru yapabilirsiniz. Bunun için hazırladığınız dilekçeyi [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

Hasar durumunda https://cepkask.com.tr/hasar-ihbar-formu/ adresi üzerinde hasar formunu doldurarak ta servis talebinde bulunabilirsiniz. Formda telefonunuzun marka, modelini belirtmeniz gereklidir. Bunun yanında satın alınan mağaza, fatura tarihi, fatura sahibinin adı ve soyadı, fatura numarası, zarf seri no, e-mail adresi, cihaz seri no, telefon numarası, şehir gibi başlıklarda mutlaka doldurulmalıdır.

Hasar durumunda en kısa sürede online hasar ihbarı yapılmalıdır. Gereken evraklar ile cihazı CEPKASK Bahçelievler/ İstanbul adresine gönderilmelidir. Gerekli evraklar:

 • fatura                     
 • fatura sahibi ve kullanıcı kimlik fotokopileri
 • cepkask faturası  
 • Kullanıcı hasar beyanı (sözleşmenin son sayfasında yer alır)
 • Hizmet paketi zarfı    
 • imzalanmış hizmet sözleşmesi olmaktadır.

Eğer fatura şirket adına ise bu belgelere ek olarak:

 • vergi levhası  
 • imza sirküleri
 • ticaret sicil belgesi 
 • faaliyet belgesi
 • kullanıcı çalışan ise maaş bordrosu da gereklidir. Kargo ile evrakları gönderirken ücret müşterilere aittir.

Ne Zaman Sonuçlanır?

CEPKASK müşterilerine genel danışmanlık ve teknik desteklerde sunmaktadır. Cihaz kurulumu ve hukuki danışmanlık alanında da firma üzerinden hizmet taleplerinde bulunabilirsiniz. Bu alanda cepkask dilekçesi ile yaptığınız başvurular 10 gün içinde sonuçlanmaktadır.

Hasar durumunda sertifikanın imzalanarak istenen evraklarla ve cihaz ile birlikte CEPKASK merkezine 5 gün içinde ulaştırılması gereklidir.

Nasıl Geri Çekilir?

Tüm cihazlarınız için tek bir koruma yapabilir. Tek bir kasko altında teknolojik cihazlarınızı CEPKASK üzerinden sigortalayabilirsiniz. Ödemelerinizi 2-12 ay taksitlendirerek yapabilirsiniz. Elektronik cihazlarda üreticinin kendi garantisi üretici hatalarını kapsar.

Kırılma, sıvı teması gibi kullanıcı hataları için CEPKASK daha kapsamlı bir koruma olacaktır. Satın aldığınız hizmet paketiniz en kısa sürede tanımlanır. İşleminizin tamamlandığına dair mail ya da kısa mesaj ile bilgilendirme sağlanabilir.

Sigorta kapsamında cepkask dilekçesi ile yaptığınız başvurular geri çekilmiyor. Başlattığınız işlemin sonuçlanmasını beklemeniz gereklidir. Satın aldığınız hizmeti satın aldığınız andan itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz. Diğer kaskolarda da olduğu gibi satın aldığınız hizmet bir yıl süre ile geçerlidir. 


 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin

Email Bülteni

Yeni yazılarımızdan hemen haberdar olmak için kayıt olun.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar