Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Lütfen Reklam Engelleme Eklentisini Pasif Duruma Getirip Sayfayı Yenileyiniz!

İçeriğimiz ile ilgilendiğiniz için mutluyuz, fakat reklamların getirdiği maddi destek olmadan sizler için kaliteli ve ücretsiz içerikler üretip paylaşmaya devam edemeyiz. Anlayışınız için teşekkürler.


Anasayfa / Diğer / Avon İptal Dilekçe

Avon İptal Dilekçe

/
4012 Views

Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren Avon firması, üyelik ve temsilcilik yöntemiyle hizmet veriyor. Eğer Avon’da üyeliğiniz bulunuyorsa avon iptal dilekçe vererek sonlandırabilirsiniz. Avon’da üyeliğini sonlandırabileceğiniz iki yol daha bulunuyor.

Bir takım lideri aracılığıyla üyeliğinizin sonlandırılmasını talep edebilirsiniz. Temsilciniz, üyeliğinizin sonlandırılması işlemini yürütüyor. Bir diğer yol da üç ay boyunca herhangi bir ürün talebinde bulunmazsanız üyeliğiniz otomatik olarak sonlandırılıyor. Fakat bu iki yol garantili olmadığı için dilekçe göndererek üyeliğinizi sonlandırmanız yararınızadır.

Avon İptal Dilekçesi Örneği

Private File - Access Forbidden
Private File - Access Forbidden

Avon İptal Dilekçe Nasıl Yazılır/Doldurulur?

Avon üyeliğinizi sonlandırmak istiyorsanız öncelikle borcunuzun olmaması gerekiyor. Borcunuzun olup olmadığını (0850 250 28 66) numaralı müşteri hizmetlerini arayıp, öğrenebilirsiniz. Müşteri hizmetleri, üyelik iptalleri için öncelikle borcun ödenmesini şart koşuyor. Borcunuz yoksa veya ödedikten sonra iptal işlemini başlatabilirsiniz.

Avon üyeliğinizi/temsilciliğinizi en garantili şekilde sonlandırmak istiyorsanız, avon iptal dilekçe yazıp, fakslamalısınız. Boş bir çizgisiz kağıda dilekçenizi yazabilirsiniz. Dilekçe başlığınız “Avon Kozmetik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.” olacaktır.

Metin bölümünde temsilci numaranızı yazmayı unutmayınız. Dilekçenizde isterseniz iptal nedeninizi belirtebilirsiniz. Şu nedenlerden dolayı üyelik iptalimin gerçekleştirilmesini talep ediyorum, yazabilirsiniz. Metnin sağ alt tarafına tarih, adınız-soyadınızı yazıp, imzanızı atıyorsunuz.

Avon İptal Dilekçe Nereye Verilir/Gönderilir?

Yazdığınız dilekçeyi (0212 473 12 12) faks numarasına fakslıyorsunuz. Dilekçenizi faksladıktan sonra (0850 250 28 66) numarasından müşteri hizmetlerini aramayı unutmayınız. Müşteri hizmetlerinden, dilekçenizin ellerine ulaştığı teyidini mutlaka alınız.

Dilekçenizi posta yoluyla da gönderebilirsiniz. Postayla göndermeden önce Müşteri Hizmetleri birimini arayarak, postayı göndereceğiniz ilgili kişi/birim adını öğrenmelisiniz. (Avon Kozmetik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tekfen Kağıthane Ofispark A Blok Kat: 4/11 Merkez Mah. Bağlar Cad. No: 14 Kağıthane, İstanbul) Avon’un posta adresidir.

Yalnız, avon iptal dilekçe postanızın firma içinde kaybolmasını veya ilgisiz bir birimde beklemesini istemiyorsanız gönderdikten sonra sık sık arayarak takibini yapmalısınız.

Ne Zaman Sonuçlanır?

Faksla veya postayla gönderdiğiniz üyelik iptal dilekçeniz, müşteri hizmetleri departmanına ulaştığında sizi arayacaklardır. Dilekçenizi faksla gönderdiğinizde 24 saat içinde, postayla gönderdiğinizde 72 saat içinde size geri dönüş yapmaları gerekiyor. Bu süre içinde Müşteri Hizmetleri’nden bir personel sizi arayarak üyelik iptalini neden yaptığınızı ve bu konuda kararlı olup olmadığınızı öğrenmek isteyecektir. Sizi kararınızdan geri döndürmek için cazip kampanyalar ve tekliflerde bulunacaktır.

Üyelik iptalinizde kararlı olduğunuzu ve üyeliğinizin biran önce sonlandırılmasını istediğinizde 3 iş günü içinde üyeliğiniz sonlandırılıyor. Bu süreç, borcunuzun olup, olmamasına ve araya resmi tatil günlerinin girip girmediğine bağlıdır.

Nasıl Geri Çekilir/İptal Edilir?

Dilekçenizi faksladıktan veya postaladıktan sonra üyelik iptal fikrinizden vazgeçebilirsiniz. Bu durumda (0850 250 28 66) numaralı Müşteri Hizmetleri bölümünü arıyorsunuz. Müşteri Hizmetleri, hafta içi her gün 08.00 ile 20.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Bu saatler arasında aramaya dikkat ediniz.

Müşteri Hizmetlerinden; üyelik iptali için faks/posta gönderdiğinizi fakat bu fikrinizden vazgeçtiğinizi, dilekçenizin işleme konulmamasını istiyorsunuz. Konuşmalarınız kayıt altına alındığı için sözünüze istinaden dilekçeniz işleme alınmıyor ve üyeliğiniz devam ettiriliyor.

Dilekçeniz, firmaya ulaştıktan sonra ilgili bir personel sizi arayarak, üyelik iptal düşüncenizden sizi vazgeçirmek isteyebilir. Personele iptal düşüncenizden vazgeçtiğinizi söylerseniz, dilekçeniz işleme konulmaz.


  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin

Email Bülteni

Yeni yazılarımızdan hemen haberdar olmak için kayıt olun.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar