Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Lütfen Reklam Engelleme Eklentisini Pasif Duruma Getirip Sayfayı Yenileyiniz!

İçeriğimiz ile ilgilendiğiniz için mutluyuz, fakat reklamların getirdiği maddi destek olmadan sizler için kaliteli ve ücretsiz içerikler üretip paylaşmaya devam edemeyiz. Anlayışınız için teşekkürler.


Anasayfa / Kurumsal / Dsmart Fesih Dilekçesi

Dsmart Fesih Dilekçesi

/
110 Views

D-Smart, dijital yayın platformu olarak hizmet vermektedir. Hizmetini ücretli üyelik olarak sunmaktadır. Hizmet sözleşmesi, diğer adıyla abonelik alarak yararlanıyorsunuz. Herhangi bir nedenden dolayı sözleşmeyi feshetmek, aboneliğinizi sonlandırmak isteyebilirsiniz. Bu durumda d-smart fesih dilekçesi ile başvuruyorsunuz.

D -Smart Fesih Nasıl Yapılır?

D-Smart aboneliğinizi iptal etmek istediğinizde aklınıza d smart fesih nasıl yapılır sorusu gelebilir. Üç farklı yoldan d smart fesih işlemleri yapabiliyorsunuz. Birincisi e-devlet üzerinden d’smart fesih işleminin yapılmasıdır.

TC kimlik numaranız ve şifrenizle www.turkiye.gov.tr adresine giriş yapıyorsunuz. Sisteme giriş yaptıktan sonra arama çubuğundan D-Smart yazıp aratabileceğiniz gibi üst bantta yer alan “Firmalar” sekmesini de tıklayabilirsiniz. Sırasıyla Firmalar>Telekominikasyon>D-Smart>Abonelik Fesih Başvurusu > Yeni Fesih Başvuru sıralamasını takip ediyorsunuz. Yeni Fesih Başvuru sayfasına geldiğinizde yazdığınız d smart abonelik fesih dilekçesi sisteme yüklüyorsunuz.

Fesih işleminin ikinci yolu, yetkili bayiler üzerinden yapmaktır. Hazırladığınız dsmart fesih dilekçesi ile size en yakın D-Smart yetkili bayisine gidiyorsunuz. Dilekçenizi teslim edip, iptal işleminin başlamasını sağlıyorsunuz.

Fesih işleminin üçüncü yolu posta kanalıyla göndermektir. Yazdığınız d smart fesih dilekçesi örneği PK:138 Şişli/İSTANBUL adresine postalıyorsunuz. İsterseniz d’smart fesih dilekçe örneği şirketin 0 (212) 478 03 33 faks numarasına da fakslayabilirsiniz.

D-Smart İptal Dilekçesi Örneği


İnternette veya D-Smart bünyesinde matbu olarak d smart fesih dilekçe örneği bulunmuyor. Dilekçenizi kendiniz yazabileceğiniz gibi internetten d-smart iptal dilekçesi örneği 2022 yılına ait bir tanesini indirebilirsiniz. İndireceğiniz dosyaya dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü dsmart iptal dilekçesi örneği pdf word olarak bulunuyor. Word olarak indirmek isterseniz d smart iptal dilekçesi örneği doc indirmeniz gerekiyor.

PDF veya Word olarak hangisini indirirseniz indirin, içerikleri aynıdır. Dilekçedeki ilgili yerlere bilgilerinizi yazıyorsunuz. İster çıktısını alırsınız isterseniz çıktısını almadan, çizgisiz beyaz kağıda örneğe uygun şekilde yeniden yazabilirsiniz. Yazdığınız dilekçeyi imzaladıktan sonra ister e-devlet sistemine yükleyebilir, isterseniz D-Smart yetkili bayisine teslim edebilirsiniz.

D-Smart Fesih Dilekçesi

D-Smart abonelik işlemleri ne kadar kolay ve hızlıysa fesih işlemi de aynı şekilde kolaydır. Sadece tek yapmanız gereken d-smart iptal dilekçesi örneği 2022 usulüne uygun şekilde, bilgilerinizi tam olarak yazmanızdır. D-Smart hizmetlerini taahhütlü olarak gerçekleştirmektedir. Bu nedenle iptal işlemini başlatmadan önce herhangi bir taahhüdünüz olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Dilekçenizde mutlaka abone olarak kendinizin TC kimlik numarası, adres,telefon, D-Smart abone ve kart numaralarını yazmanız gerekiyor. Çünkü bilgilerinizi eksik veya yanlış girdiğinizde süreç uzayacaktır. İptal nedeninize istediğinizi yazabilirsiniz. İsterseniz “Artık televizyon kullanmıyorum. Gördüğüm lüzum üzerine…” gibi nedenler yazabilirsiniz.

D-SMart üyeliğinin sonlandırılması ancak dilekçeyle yapılabilmektedir. Hazırlanan dilekçe, e-devlet üzerinden sisteme yüklenebilir, yetkili bayiye teslim edilebilir veya faksla genel merkeze gönderilebilir.

 Bu yazımızın yararlı olduğunu düşünüyorsanız paylaş butonuna basarak, çevrenizle paylaşabilirsiniz. Aklınıza takılan soru veya önerilerinizi yorum olarak iletebilirsiniz.


  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin

Email Bülteni

Yeni yazılarımızdan hemen haberdar olmak için kayıt olun.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar