Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Lütfen Reklam Engelleme Eklentisini Pasif Duruma Getirip Sayfayı Yenileyiniz!

İçeriğimiz ile ilgilendiğiniz için mutluyuz, fakat reklamların getirdiği maddi destek olmadan sizler için kaliteli ve ücretsiz içerikler üretip paylaşmaya devam edemeyiz. Anlayışınız için teşekkürler.


Anasayfa / Tanıtım / Akademik Sınavlar İçin İngilizce Kursu

Akademik Sınavlar İçin İngilizce Kursu

/
2082 Views

Farklı meslekler için daha önemli bir unvan elde etmek adına, akademik sınavlara girmek gerekmektedir. Bu hem üniversite hem özel sektör hem de devlet kurumları kapsamında geçerlidir. Her sınav kendi içerisinde belirli bir baraja sahiptir. Sınavları geçebilmek adına bu baraja ulaşmak yeterlidir. Sözlü ve uygulamalı olarak gerçekleştirilen bu sınavlar sayesinde, insanlar unvanını daha saygın bir noktaya çıkarmaktadır. Ancak bu konuda pek çok kişi İngilizce seviyesi yeterli olmadığından bu sınavları geçemiyor. Profesyonel düzeyde alınacak bir İngilizce kursu sayesinde, bu sınavları kolayca geçmek mümkün.

 Akademi Sınavlar

 Amaca bağlı olarak günümüzde değişik zamanlarda gerçekleştirilen pek çok akademik sınav bulunmaktadır. Bu sınavları geçebilmek için ise mutlaka doğru program üzerinden profesyonel İngilizce eğitimi alınması gerekmektedir. Doğrudan akademik sınavlara uygun olarak hazırlanmış programlar dahilinde, daha çok gramer üzerinden eğitim verilmektedir.

 Cümle kurulumu, ögeleri ve geniş İngilizce kelime bilgisiyle sınav mantığı detaylı şekilde ele alınmaktadır. Üniversite mezunu ve sertifika sahibi uzman eğitmenler eşliğinde ele alınan İngilizce eğitimi sayesinde, istenilen baraj kolaylıkla ulaşılabilir.

 Farklı Akademik Sınav Çeşitleri

 Değişik formatlar ve amaç altında pek çok akademik sınav bulunmaktadır. Kurumsal bir anlayışla akademik sınav odaklı hizmet sağlayan Bakırköy İngilizce kursu bünyesinde, girmek istediğiniz sınavı yüksek puan üzerinden geçebilirsiniz.

 – TOEFL

 – IELTS

 – YDS

 – GMAT

 – SAT

 – TOEIC

 Bu gibi daha pek çok akademik sınav konusunda profesyonel kurs eğitimi alabilirsiniz.

 Sınavları Kolaylıkla Geçmenin Yolu Profesyonel İngilizce Eğitim

 Akademik sınavlara uygun olarak ele alınacak farklı programlar dahilinde, yetkin eğitim verilmektedir. Sınavın mantığına göre ve sınavlarda çıkacak sorulara uygun şekilde hem teorik hem de pratik eğitimler gerçekleştirilir. Türk Amerikan Derneği Bakırköy şubesi kapsamında, girmek istediğiniz sınava uygun eğitimi kurumsal hizmet anlayışıyla elde edebilirsiniz.


  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin

Email Bülteni

Yeni yazılarımızdan hemen haberdar olmak için kayıt olun.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar