Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Lütfen Reklam Engelleme Eklentisini Pasif Duruma Getirip Sayfayı Yenileyiniz!

İçeriğimiz ile ilgilendiğiniz için mutluyuz, fakat reklamların getirdiği maddi destek olmadan sizler için kaliteli ve ücretsiz içerikler üretip paylaşmaya devam edemeyiz. Anlayışınız için teşekkürler.


Anasayfa / Diğer / Pronet Abonelik İptal Dilekçesi

Pronet Abonelik İptal Dilekçesi

/
7944 Views

Pronet Güvenlik Sistemleri, bireysel ve kurumsal sözleşme yöntemiyle hizmet veriyor. Herhangi bir nedenden dolayı sözleşmenizi sona erdirmek isteyebilirsiniz. Bunun için öncelikle sözleşme detaylarınızı iyice gözden geçirmelisiniz. Cezai yaptırıma uğramadan veya cüzi bir cezayla nasıl sözleşmenizi sona erdireceğinizi öğrenmelisiniz. Bunu öğrendikten sonra pronet abonelik iptal dilekçesi yazarak genel merkeze ister faksla isterseniz postayla gönderebilirsiniz.

Pronet Abonelik İptal Dilekçesi Örneği

Bireysel Üyeler İçin;

Private File - Access Forbidden
Private File - Access Forbidden

Kurumsal Üyeler İçin;

Private File - Access Forbidden
Private File - Access Forbidden

Pronet Abonelik İptal Dilekçesi Nasıl Yazılır/Doldurulur?

Pronet şirketinin, abonelik iptali için matbu formu veya dilekçesi bulunmuyor. Boş ve çizgisiz bir kâğıda kendiniz pronet abonelik iptal dilekçesi yazıyorsunuz. Pronet abonelikleri bireysel ve kurumsal olduğu için her iki dilekçede içerik aynı olsa da kurumsal dilekçede farklı bilgiler eklemeniz gerekiyor.

Her iki şekilde de dilekçe başlığınız “Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş” olacaktır. Bireysel aboneyseniz hizmet/sözleşme numaranızı yazarak, iptal nedeninizi belirtiyorsunuz. “belirttiğim nedenlerden dolayı aboneliğimin sonlandırılmasını talep ediyorum.” diye yazıyorsunuz.

Kurumsal olarak aboneliğinizi sonlandırmak istiyorsanız, hizmet numaranız ile birlikte, vergi numaranızı ve yetkiliyseniz TC kimlik numaranızı da ekliyorsunuz.

Bireysel veya kurumsal dilekçenizin altına ek olarak kimlik fotokopinizi eklemeyi unutmayın. Sağ alt tarafa da tarih, adınız-soyadınız ve imzanızı atıyorsunuz.

Pronet Abonelik İptal Dilekçesi Nereye Verilir/Gönderilir?

Bireysel veya kurumsal aboneliğinizi telefonla sonlandıramıyorsunuz. Mutlaka pronet abonelik iptal dilekçesi yazıp, fakslıyorsunuz ya da postayla gönderiyorsunuz. Dilekçenizi yazdıktan sonra fakslamadan veya postalamadan önce (0212 467 48 48) numaralı hattını arayınız. Aboneliğinizi iptal ettireceğinizi ve faksınızı/postanızı kimin dikkatine göndereceğinizi öğrenin. Böylece dilekçenizin hızlı şekilde ilgilinin eline ulaşmasını sağlarsınız.

İlgili kişinin adını öğrendikten sonra dilekçenizin üstüne kişini adını yazıp, (0212 467 48 47) faks numarasına fakslayabilirsiniz. Postayla göndermek isterseniz, şirketin posta adresi; “Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Flatofis Otakçılar Caddesi No:78 Kat:2 34050 –Haliç/İstanbul”’dur.
Dilekçenizi faksladıktan veya postaladıktan sonra mutlaka (0212 467 48 48) numarayı arayıp, dilekçenin ellerine ulaştığı teyidini almalısınız.

Ne Zaman Sonuçlanır?

Dilekçenizi faksla gönderdiyseniz 24 saat içinde, postayla gönderdiyseniz 72 saat içinde geri dönüş yapıp, sizinle irtibata geçiyorlar.  Müşteri temsilcisi abonelik iptal nedeninizi öğrenip, sizi vazgeçirmeye çalışacaktır. Sözleşmeden doğan yaptırımlar hakkında bilgiler verecektir. Bu konuda sözleşmenizi çok iyi okuyup, hakkınızı bilmenizde fayda vardır.

Müşteri temsilcisine aboneliğinizin iptalinde kararlı olduğunuzu ve ivedi şekilde sonlandırılmasını, sözleşmeden doğan varsa, cezanın/aidatın kesilmesini isteyebilirsiniz. Bu görüşmeden sonra 3 iş günü içinde aboneliğinizin sonlandırılması gerekiyor. bu süreç ceza veya aidatınızın ödenmesi, araya tatil günlerinin girmesi nedeniyle uzayabilir. Fakat 7 iş günü içinde aboneliğiniz sonlandırılmazsa, şirketi tekrar arayarak kesin uyarı çekebilirsiniz.

Nasıl Geri Çekilir/İptal Edilir?

Dilekçenizi faksladıktan sonra abonelik iptalinizden vazgeçmek isteyebilirsiniz. Pronet resmi bir kurum olmadığı için tekrardan dilekçe yazmanız gerekmiyor. Telefon açarak, dilekçenizin işleme konulmamasını isteyebilirsiniz. Bu durumda tekrardan (0212 467 48 48) numarasını arıyorsunuz. Abonelik iptal dilekçesi gönderdiğinizi, fakat iptal kararınızdan vazgeçtiğinizi belirtiyorsunuz. Dilekçenizin işleme konulmamasını, sözleşmenizi devam ettireceğinizi söylüyorsunuz.

Dilekçeniz, şirkete ulaştığında 24 saat içinde müşteri temsilcisi sizi arıyor. Müşteri temsilcisinin konuşması sonucunda da abonelik iptali fikrinizden vazgeçebilirsiniz. Aboneliğinizi devam ettireceğinizi beyan etmeniz yeterlidir. dilekçeniz iptal edilir ve sözleşmeniz devam eder.


  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin

Email Bülteni

Yeni yazılarımızdan hemen haberdar olmak için kayıt olun.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar