Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Lütfen Reklam Engelleme Eklentisini Pasif Duruma Getirip Sayfayı Yenileyiniz!

İçeriğimiz ile ilgilendiğiniz için mutluyuz, fakat reklamların getirdiği maddi destek olmadan sizler için kaliteli ve ücretsiz içerikler üretip paylaşmaya devam edemeyiz. Anlayışınız için teşekkürler.


Anasayfa / Diğer / Superonline İptal Dilekçesi

Superonline İptal Dilekçesi

/
14079 Views

Turkcell  Superonline internet aboneliğinizi çeşitli nedenlerden dolayı iptal etmek isteyebilirsiniz. İptal işleminizi faks yoluyla ya da bayi aracılığıyla gerçekleştirebiliyorsunuz. Her iki durumda da superonline iptal dilekçesi yazmanız gerekiyor.

Superonline hem gerçek kişiler hem de kurumsal bazda hizmet verdiğinden dilekçenizi buna göre yazmanız gerekiyor. Turkcell birçok alanda hizmet verdiğinden dilekçenizde mutlaka “Superonline” hizmetini belirtmeniz gerekiyor. Telefonla abone iptali yapamıyorsunuz. İptal dilekçenizi yazmadan önce mutlaka müşteri hizmetleriyle görüşmenizde fayda vardır.

Superonline İptal Dilekçesi Örneği

Bireysel Üyeler İçin;

Private File - Access Forbidden
Private File - Access Forbidden

Kurumsal Üyeler İçin;

Private File - Access Forbidden
Private File - Access Forbidden

Superonline İptal Dilekçesi Nasıl Yazılır/Doldurulur?

Superonline üyeliğinizi sonlandırmadan önce (0850 222 1 222) numaralı telefonu arayarak bilgi almanız önemlidir. Taahhüdünüzün süresi, ödeyeceğiniz ceza ve modemi nereye teslim edeceğiniz hususunda bilgiler alabilirsiniz. Size en yakın Superonline bayisi varsa, bayiye giderek superonline iptal dilekçesi hazırlayıp, iptal işlemine başlayabilirsiniz. Çevrenizde Superonline bayisi yoksa faks çekerek dilekçenizi gönderebilirsiniz.

Dilekçenize “Turkcell Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.” başlığını atıyorsunuz. Bireysel aboneyseniz; iptal nedeninizi, müşteri/hizmet numaranızı ve cep telefonunuzu yazıyorsunuz. Alt paragrafa geçerek “Yararlanmakta olduğum Superonline hizmetimi sonlandırmak istediğimi beyan ederim.” Yazıyorsunuz. Ek olarak da kimlik fotokopinizi yazıyorsunuz. Sağ alt tarafa tarih, ad-soyadınız ve imzanızı atıyorsunuz.

Kurumsal aboneyseniz bireysel abone dilekçesine ek olarak; vergi numarası, şirket unvanı/yetkili adı-soyadı ve kimlik numarasını yazıyorsunuz.

Superonline İptal Dilekçesi Nereye Verilir/Gönderilir?

Bireysel veya kurumsal abonesi olarak faks yoluyla veya bayi aracılığıyla superonline iptal dilekçesi verebilirsiniz. Her iki durumda da mutlaka kimlik fotokopiniz olmalıdır. Çevrenizde Türkcell Superonline bayisi varsa, dilekçeniz ve kimlik fotokopinizle başvurunuzu yapabilirsiniz.

Faks yoluyla başvurmak isterseniz; bireysel aboneyseniz (0850 502 61 49), kurumsal aboneyseniz (0 850 222 95 95) faks numarasına fakslıyorsunuz. Her iki durumda da (0850 222 1 222) numarayı arayarak, dilekçenizin ellerine geçtiğini teyit ettirmeniz gerekiyor. Aksi takdirde iptal işleminiz başlatılmıyor. Eğer dilekçeniz ellerine geçmediyse tekrar aynı numaralara dilekçenizi fakslayabilirsiniz.

Ne Zaman Sonuçlanır?

Bireysel veya kurumsal olarak iptal dilekçenizi gönderdikten ve teyidini aldıktan sonra 24 saat içinde size geri dönüş yapmaları gerekiyor. Bireysel abonesiyseniz, 24 saat içinde müşteri hizmetleri yetkilisi sizi arıyor. İptal kararınızdan geri döndürmek için cazip teklifler ve öneriler sunuyor. İptal kararınızdan vazgeçmezseniz kesin iptal işlemlerini başlatıyorlar. 3 ile 7 iş günü içinde aboneliğiniz sonlandırılıyor.

Kurumsal aboneyseniz, iptal dilekçeniz genel merkeze ulaştıktan sonra Müşteri Hizmetleri Onayı için aranıyorsunuz. Aynı durum kurumsal aboneleri için de geçerlidir. Sizi iptal kararınızdan vazgeçirmek için cazip teklifler ve kampanyalar sunuyorlar. Kararınızdan vazgeçmezseniz kesin iptal sürecini başlatıyorlar. Hafta sonuna denk gelmediği müddetçe genellikle 3 iş gününde aboneliğiniz sonlandırılıyor.

Nasıl Geri Çekilir/İptal Edilir?

İptal dilekçenizi gönderdikten veya müşteri hizmetlerinin cazip teklifleri sonrasında aboneliğinizi iptal ettirmekten vazgeçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri sizi aramadan önce iptal kararınızdan vazgeçmek isterseniz  (0850 222 1 222) numaralı müşteri hizmetlerini arayarak iptal isteğinizden vazgeçtiğinizi belirtebilirsiniz. Görüşmeler kayıt altına alındığı için aboneliğinizi iptal ettirmekten vazgeçtiğinizi söylemeniz yeterlidir. Herhangi bir dilekçe veya belge iletmeniz gerekmiyor.

Müşteri hizmetleri sizi arayıp, daha cazip teklifler sunabilir. Bu teklifler karşısında da aboneliğinizi iptal ettirmekten vazgeçebilirsiniz. Bu durumda da aboneliğinizi devam ettirdiğinizi beyan etmeniz yeterlidir.


  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin

Email Bülteni

Yeni yazılarımızdan hemen haberdar olmak için kayıt olun.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar