Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Lütfen Reklam Engelleme Eklentisini Pasif Duruma Getirip Sayfayı Yenileyiniz!

İçeriğimiz ile ilgilendiğiniz için mutluyuz, fakat reklamların getirdiği maddi destek olmadan sizler için kaliteli ve ücretsiz içerikler üretip paylaşmaya devam edemeyiz. Anlayışınız için teşekkürler.


Anasayfa / Kurumsal / Vodafone.com.tr Şikayet Dilekçesi

Vodafone.com.tr Şikayet Dilekçesi

/
4477 Views

Vodafone Ülkemizde ilk olarak Telsim adı ile hizmete başlayan ikinci büyüklüğe sahip bir iletişim şirketidir. Vodafone firması kurumlara ve bireylere internet, mobil erişim, mobil ses ve ADLS gibi fiber hizmetler sunar. Vodafone.com.tr şikayet dilekçesi ise memnun olunmadığı zamanlarda ihtiyaç duyulan bir işlemdir.

Vodafone şirketine internet ya da mobil hatlar için çözülmeyen sorunları şikayet dilekçesi ile iletebilirsiniz. Özellikle mobil hat tarifeleri internet tarifeleri hakkında şikayetleri dilekçe sayesinde doğrudan genel müdürlüğe gönderebilirsiniz.

Vodafone mobil iletişim şirketine iletilen şikayet dilekçeleri Vodafone Genel Müdürlüğüne iletilerek, doğrudan şikayet dilekçesini yazan şahıs tarafında geri dönüş yapılacaktır. Şikayet konusu ile ilgili olumlu ya da olumsuz bilgiler verilip, abonelik durumuyla alakalı müşteri temsilcileri ile görüşme sağlanacaktır.

Vodafone.com.tr Şikayet Dilekçesi Örneği

Private File - Access Forbidden
Private File - Access Forbidden

Vodafone.com.tr Şikayet Dilekçesi Nasıl Yazılır?

Vodafone.com.tr şikayet dilekçesi yazmak istiyorsanız dilekçeye mutlaka bazı önemli ve şahsi bilgileri de eklemeniz gerekir. Özellikle vodafone.com.tr şikayet dilekçesi yazarken dilekçenin gönderileceği birim ve bölge çok önemlidir. Bu nedenle, dilekçenizi yazarken mutlaka vodafone.com.tr şikayet dilekçesi örneklerine bakmak gerekir.

Vodafone firmasına yazılan şikayet dilekçeleri mutlaka Vodafone Genel Müdürlüğüne hitaben yazılmalıdır. Dilekçeyi doldururken şikayet konusu net bir şekilde belirtilmelidir. Ayrıca şikayetçi olan kişinin yani hat ya da mobil internet sahibinin adı, soyadı ve T.C. kimlik numarası dilekçede belirtilmelidir.

Yazılan dilekçeye Hat sahibinin iletişim adresi ve numarası doğru bir şekilde belirtilerek,  konu kısmında dilekçe konusu belirtilmelidir. Dilekçe içeriğinde ise şikayet konusunun ne olduğu açık ve net bir şekilde aktarılmalıdır. Bu sayede yapılan şikayetler daha doğru ve net bir şekilde çözüme ulaştırılabilir.

Vodafone.com.tr Şikayet Dilekçesi Nereye Gönderilir?

Vodafone.com.tr şikayet dilekçesi posta yolu ile Vodafone  Genel Müdürlüğüne iletilmelidir. Dilekçe yazılırken de Vodafone  Genel Müdürlüğüne hitaben dilekçe ele alınmalıdır. Dilekçenizi müşteri temsilcileri ile görüştükten sonra faks yoluyla ya da doğrudan posta yoluyla iletebilirsiniz. Faks yoluyla iletmek için mutlaka Vodafone faks numarasını kullanmanız gerekir. 90 850 542 00 00 numaralı hatta dilekçenizi faks çekebilirsiniz.

Şikayet dilekçenizi posta yoluyla iletmeniz için de şirketin adres bilgilerine ihtiyacınız olacaktır. Dilekçenizi kapalı bir halde Vodafone Plaza Büyükdere Cd. No: 251 Maslak 34398 İstanbul adesine yönlendirerek, gerekli kişilerin eline geçmesini sağlayabilirsiniz. Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.adreslerini kullanıp, mutlaka dilekçenizi Genel Müdürlüğe iletmeniz gerekmektedir. Aksi halde dilekçeniz kabul olmayacaktır. 

Ne Zaman Sonuçlanır?

Vodafone Genel Müdürlüğü’ne iletilen şikayet dilekçelerinin değerlendirme süreci genellikle dilekçelerin Vodafone Genel Müdürlüğüne ulaşma tarihine bağlıdır. Posta yoluyla gönderilen şikayet dilekçeleri 3 ya da 5 iş günü içerisinde Vodafone Genel Müdürlüğü’ne ulaşmaktadır. Genel Müdürlüğe ulaşan her şikayet dilekçesi yetkililer tarafından doğrudan işleme alınmaktadır. Özellikle şikayet dilekçesi diğer dilekçe türlerine göre daha hızlı işleme alınmaktadır.

Vodafone Genel Müdürlüğü’ne iletilen şikayet dilekçelerinin sonuçlanma süresi ise göre değişmektedir. Bireylerden gelen şikayetler öncelikle Genel Müdürlük tarafından incelemeye alınır. İnceleme süresi müşteri memnuniyeti açısından en hızlı şekilde sonlandırılır. Dilekçelerin sonuçlanma süresi ise bu duruma bağlı olarak 15 ya da 20 gün arasında bir süreyi kapsar.

Nasıl İptal Edilir?

Vodafone Genel Müdürlüğü’ne iletilen şikayet dilekçesi ile ilgili bir iptal işlemi yapılmak istenirse yine müşteri hizmetlerinden yardım alınabilir. Eğer yazmış olduğunuz dilekçe Vodafone Genel Müdürlüğü’ne iletilmiş ise müşteri temsilcileri tarafından bilgilendirme amaçlı size geri dönüş sağlanacaktır. Bu geri dönüş sırasında müşteri hizmetlerine dilekçenin iptal bilgisini verebilirsiniz.

Vodafone Genel Müdürlüğüne hitaben yazılmış dilekçeyi isterseniz 90 850 542 00 00 numarasını arayarak, kendi iptal işlemlerinizi de yapabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için mutlaka müşteri temsilcileri ile görüşmeniz ve dilekçenin iptal durumunu sözlü olarak ifade etmeniz gerekir. Vodafone tarafından şikayet konusu değerlendirilmeye alınmışsa iptal işlemini yazılı olarak iletmeniz de istenebilir.


  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin

Email Bülteni

Yeni yazılarımızdan hemen haberdar olmak için kayıt olun.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar